top of page

YÖNETİM

"Güvenlik ve Yakın Savunma Sporları alanında uzun yıllara yayılan deneyimlerimizi

ve birikimimizi bir araya getirerek 

Türkiye'nin en modern ve en büyük atış poligonunu hayata geçirdik.

Burayı bir atış poligonundan çok daha öte görüyoruz. Bir yönüyle dostlarınızla, ailenizle birlikte keyifle ve güvenle zaman geçireceğiniz bir kulüp, bir yönüyle de güvenlik sektörünün ihtiyaçlarını bütünüyle karşılayan bir okul. "

poligon club, mustafa nemli, cem orçun
Cem Orçun

CEM ORÇUN 

Deniz Kuvvetlerinin değişik birimlerinde toplam 23 yıllık hizmet sonrasında, kendi isteği ile 1998 yılında emekliye ayrılmıştır. Aynı yıl kurduğu AKADEMİ, bugün eğitimcilik, ve danışmanlık alanlarında ülke çapında hizmet vermektedir. 
Deniz Harp Akademisi, Silahlı kuvvetler Akademisi, NATO Savunma Koleji mezunu olan Cem ORÇUN İstanbul Üniversitesinde Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yüksek Lisansını tamamlamıştır.
Mesleki olarak ASIS International (Advancing Security Worldwide) Türkiye birimi üyesi olup, halen TÜMGED (Güvenlik Eğitimcileri Derneği) Yön. Krl. Bşk., görevlerini yürütmektedir.
Meslek dışında  bazı kulüp ve dernek üyeliğinin yanı sıra, kütürel ve felsefi derneklerde aktif olarak çalışmaktadır.  
Evli ve 2 çocuk babasıdır. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

orcun@poligonclub.com

  • Facebook - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
Mustafa Nemli

MUSTAFA NEMLİ 

Koordinatör

1979 yılında İstanbul’da doğan Mustafa Nemli, Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu.

Çeşitli uluslararası dernek ve organizasyonlarda yöneticilik yaptı.

Çocukluk yıllarından beri Uzakdoğu dövüş sanatlarının birçok dalı ile uğraşmıştır, bu sürede Türkiye Wushu ve Aikido Federasyonu’nda Organizasyon Kurulu ve Eğitim Kurulu Üyeliklerinde bulundu. Uzun yıllar boyunca Polis Akademisi başta olmak üzere Polis Meslek Yüksek Okullarında, Çevik Kuvvette, başka resmi ve özel kuruluşlarda eğitimler vermiştir.

10 yıl boyunca  bir spor merkezinin Genel Koordinatörlüğünü de yapan Mustafa Nemli, 2016 yılında Cem Orçun ile birlikte Poligon Club’ı kurdu.

Halen Shumeikan Türkiye Dojo’nun baş antrenörüdür. (Uluslararası 3. Derece siyah kuşak, Türkiye federasyonu’ndan 5. Derece siyah kuşak sahibidir.) 

İyi derecede İngilizce bilen Mustafa Nemli evli ve bir çocuk babasıdır.

nemli@poligonclub.com

  • Facebook - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
bottom of page