top of page

Taktik Atış Kursları Başlıyor!


Merhaba değerli silah severler,

Poligonumuzun açılışından bu yana 5. ayımızı geride bırakmış olduk. Bu süreçte, ülkemizin en tanınmış kurumları da dahil olmak üzere birçok özel ve resmi kuruluş ziyaretimize geldi, atış eğitimlerini poligonumuzda yapmaya başladı. Bunların dışında bireysel olarak silaha ve atıcılığa meraklı birçok insanı poligonumuzda ağırladık. Aldığımız geri dönüşler, yapmış olduğumuz işin bize verdiği yorgunluğa değdiğini gösteriyor. Özellikle kadınların ve turistlerin ilgisi bizleri son derece mutlu etti.

Geçtiğimiz aylarda da duyurularını yaptığımız şekilde, temel atış eğitimi kurslarımız oldu ve başarılı kursiyerlerimiz sertifikalarını aldılar. Pratik atışlara gelerek hocalarımızın da yardımıyla atış yeteneklerini geliştirdiler.

Bu aydan itibaren de bu temel atış temel atış eğitimlerine devam etmekle birlikte, taktik atış eğitimi kurslarımıza başlıyoruz. Temel eğitimde atıcı sabit olarak, duruş, tutuş ve doğru atış teknikleri çalışmaları yaptırılırken, ileri seviye (taktik) atış eğitimlerinde atıcı da hareketli olacak şekilde, daha seri ateş edebilme, yürüyerek, çökerek, şarjör değiştirerek ve birden fazla hedefe atış çalışmaları yaptırılacaktır. Bu eğitimlerde de birlikte olmak ümidiyle.

Lütfen her konuda bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Sevgiyle kalın.

Sevgiyle kalın.

1.431 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page