top of page

Mükemmelin adı: SIG Sauer P365-AXG LegionYeni P365-AXG Legion’un iddiası “Sınıfındaki hiçbir tabancaya benzemeyen bir atış deneyimi”. Sig Sauer P365-AXG Legion 9mm tabanca, çok yönlülük ve performansın vücut bulmuş hali olup günlük taşıma, kişisel savunma, hedef atış ve görev uygulamalarında mükemmellik isteyenler için en iyi tasarlanmış.


Kompakt 3,1″ namlusu ve 17 mermi kapasitesiyle, gizli bir pakette rakipsiz ateş gücü sunarak her zaman hazırlıklı olmanızı sağlar. AXG (Alloy XSeries Grip) Kavrama Modülü ve özel G10 kabzalar üstün kontrol ve konfor sağlarken Legion Gri Cerakote kaplama ve dayanıklılığıyla ister gizli bir taşıyıcı, ister kendini adamış bir atıcı, ister kolluk kuvveti memuru olun, bu tabanca her durumda güveninizi ve isabetliliğinizi artırmak için düşünülmüş.P320 AXG Legion’u geliştirirken SIG, onu diğer modellerden tamamen farklı bir silah haline getirmek için genel tasarımda bir dizi değişiklik yapmış. Şu anda çeşitli varyantlar mevcut olduğundan bu oldukça iddialı. Yine de bu AXG Legion, geleneksel görev tabancasının güvenilirliği ile telafi edilmiş bir tabancanın faydasını sunuyor. Diğer modellerden en büyük farkı tabanca sürgüsünün içinde oluşturulan yerleşik sürgü genleşme haznesidir.


SIG Sauer’in tüm Legion serisi tabancaları, SIG Sauer performansının ve mühendisliğinin zirvesini temsil ediyor ve standart modellere kıyasla birçok iyileştirmeye sahip olan bu silahın, P365 serisinin zaten tartışmasız en beğenilen ve popüler taşıma tabancalarından biri olduğunu da düşününce zirveye yerleşmesini bekleyebiliriz.Bu nedenle, SIG severler tarafından 9mm P365-AXG Legion uzun süredir bekleniyordu ve nihayet çıktı. İmza niteliğindeki tam metal AXG tutma modülü, patent bekleyen bir kaydırma entegre genişleme haznesi ve optiklere hazır bir slayter ile piyasaya sürülüyor. Detaylara bakacak olursak, AXG tam metal Macro tutma modülü, ayırt edici Legion Gri Cerakote Elite ile bitirilmiş ve özel özel Legion Hogue G10 tutamaklarına sahip olup hızlı ve kolay şarjör takma için uzatılmış ve çıkarılabilir bir magwell ile donatılmış. Daha da önemlisi, P365-AXG Legion tam boyutlu 17+1 kapasiteli bir şarjörü kullanabiliyor.


P320 AXG Legion, bu tabanca için özel olarak tasarlanmış yepyeni G10 kabzaların yanı sıra hantal olmadan etkili bir şekilde çalışan kompakt bir magwell ile birlikte gelir. XRay manzaralarını ve Legion tetiğini ekleyin ve gerçek bir kazanan kombinasyona sahip olun.Tabanca fabrikadan XRAY Gece Görüşleri, Xseries düz tetik ve uzatılmış slayt tutucusu ile çıkıyor SIG’ye göre, “Bu sadece ilk P365 Legion değil, aynı zamanda bir taşıma tabancasının mükemmelleştirilmesidir.”


Özellikler

Kalibre: 9mm Luger

Dahil Olan Şarjörler: (3) 17. Çelik Şarjör

Görülecek Yerler: X-RAY3 Gündüz/Gece Görüşleri

Dişli Namlu: Hayır

Tabanca Boyutu: Kompakt

Toplam Uzunluk: 168 mm

Genel Genişlik: 36 mm

Yükseklik: 132 mm

Ağırlık: Şarjörle birlikte 737 g

Görüş Yarıçapı: 130 mm

Aksesuar Rayı: 1913 Picatinny Rayı

Tetik Türü: Forvet Ateşlemesi

Kavrama Modülü: AXG Kavrama Modülü

Kavrama Tipi: Özel G10

Kavrama Malzemesi: Alaşım

Kavrama Rengi: LEGION Gri

Namlu Malzemesi: Karbon Çelik

FCU Malzemesi: Paslanmaz Çelik

Slayt Kaplama: LEGION Gri Cerakote

Slayt Malzemesi: Paslanmaz Çelik

Optik Uygunluk: Evet


91 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


bottom of page