top of page

PERMAK Makina’nın Poligon Club Çıkartması


Poligon Club’da makina imalat sektörünün önde gelen şirketlerinden olan PERMAK Makina A.Ş. çalışanlarının geniş katılımı ile özel bir atış etkinliği düzenlendi. Şirketin genç ve başarılı genel müdürü Demir UYAR’ın desteğiyle düzenlenen bu etkinliğin ardından tüm kursiyer ve yarışmacılara kazandıkları katılım belgesi takdim edildi.

17 Temmuz’da PERMAK Makina A.Ş. için özel olarak düzenlenmiş olan bu etkinlik; temel atış eğitimi ve sonrasında düzenlenmiş olan atış müsabakası olarak iki kısımdan oluşmaktaydı. Temel eğitim aşamasında öncelikle eğitim salonumuzda güvenlik kuralları, silah mekaniği ve temel atış tekniğinin teorik kısmı hakkında katılımcılar bilgilendirildi. Ardından atış alanına geçilerek öğrenilen teorik bilgiler pratik çalışması ile pekiştirildi.

İkinci aşama olan atış müsabakası ise etkinliğin en keyifli kısmını oluşturdu. Aralarında 4 ayrı grup oluşturan PERMAK Makina personeli bu sayede bireysel rekabetin keyfinin yanında ekip çalışmasının ruhunu da hissetmiş oldular. Sırası ile siluet ve dairesel puantajlı hedef kâğıtlarına yirmişer atış yapan katılımcıların rekabeti son ana kadar baş başa devam etti.

Atış müsabakasının tamamlandıktan sonra katılımcılar dinlenme salonuna geçip anın keyfini sürerken poligon personeli de adaletli bir sonuca ulaşmak için puan hesaplamalarını yapıp dereceye giren kişileri ve birinci olan grubu belirledi. Ardından tüm katılımcılar ödül töreni için eğitim salonunda tekrar buluştu ve Demir UYAR dereceye girip başarı belgesini almaya hak kazanan katılımcılara belgelerinin takdim etti. Birinci olan grubun başarısı da göz ardı edilmedi. Kapanış konuşması sırasında en başarılı grup üyeleri ayrıca tebrik edildiler. Son olarak tüm katılımcılara kazanmış oldukları katılım belgeleri takdim edildi.

129 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page