Altın Çocuk: Kahr Arms CW380


Kahr Arms , Birleşik Devletler ve küresel pazarın lider üreticilerinden biri, bir kez daha dağıtıcı Davidson’s ile birleşerek çok özel bir mikro-kompakt .380 ACP kalibreyi bizlerle buluşturuyor. Kahr Arms’ın özellikle şahsi savunma, ev güvenliği ve destek görev birimleri gibi alanlara eşsiz ürünler üreten bir firma oluşu, bu haberi daha bir çekici kılıyor.


CW380 Cerakote Gold, bu ortaklık sonucunda sadece Davidson’s aracılığı ile satın alınabiliyor. 6.55cm’lik(2.58 inç) konvansiyonel yivli namlusu, 12.6 cm’lik (4.96 inç) uzunluğu , 9.9 cm’lik (3.9 inç) yüksekliği ve sadece 290 gr’lık ağırlığıyla beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Siyah polimer çerçevesi, paslanmaz çelik sürgüsü ve bunun üstüne adını da aldığı çekici altın kaplaması, ki bu kaplama sürgü tetik ve sürgü tutucu mandalda mevcut ile beraber adeta göz kamaştırıyor.


CW380 kilitli kuyruk sürgüsü ve geliştirilmiş Browning tipi geri tepme tapasına sahip. Ayrıca tüm Kahr tabancalarında mevcut olan ve 7 ayrı patentle ellerinde tuttukları “Safe Cam” hareket sistemi de silahta mevcut. Bunların sonucu olarak elimizde; oldukça az bir geri tepmesi olan, kolay ve hızlı çekilebilen ayrıca ayarlanabilir yenilikçi nişangahı sayesinde isabeti yüksek bir mikro-kompakt tabanca bulunuyor. 6+1 kapasiteli şarjörü ve yüksek sıcaklıkta çoklu işlem ile yapılmış altın Cerakote yüzey işlemesi ile gösterişli bir şekilde görevine hazır sizleri bekliyor.

Kaynak: tabancavetufek.com

160 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
®

Adres

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Kuyu Sok.

No: 42/A, 34387 Şişli

İSTANBUL / TÜRKİYE

T: +90 212 288 38 38

E: info@poligonclub.com

Ziyaret

Online Satış

Hakkımızda

Yönetim

Referanslar

İletişim

Bilgilendirme

Sosyal Medya

SİTEMİZE ÜYE OLUN
Kampanyalardan haberdar olun.